Příměstský tábor s angličtinou

foto - pátek

Zámecký případ Sherlocka Holmese

PROGRAM TÁBORA:

Tábor nabízí dětem možnost, osvěžit si na konci prázdnin své znalosti angličtiny a zároveň se naučit něco nového. Děti se učí zábavnou, nenásilnou formou, kombinujeme výuku s hrou a zážitkovou metodou.

Letos budeme společně řešit případ známého detektiva Sherlocka Holmese. Při detektivním pátrání se mimo jiné podíváme na zámek v Libochovicích.

Dopolední program bude vždy probíhat ve skupinkách, rozdělených podle věku a úrovně angličtiny v prostorách Jazykové školy Robinson, popřípadě venku v blízkém okolí.

Odpoledne děti čekají různé volnočasové aktivity, které budou vždy kombinované s angličtinou.

Během týdne je plánován jeden celodenní výlet na zámek v Libochovicích.

Kapacita: děti budou rozděleny podle věku / max kapacita skupiny na výuku je 12 dětí

Termín: 26. - 30. srpen 2019 (OBSAZENO)

Čas: **7:30 - 16:30 hod

Věk: 6 - 12 let (vč. předškoláků)

Cena*: 750,- / dítě

Strava: dopo a odpo svačina, oběd, pitný režim

Adresa: JŠ Robinson, Roudnice nad Labem

Lektoři: výuku a program zajišťují lektoři JŠ Robinson.

** řízený program tábora začíná od 9:00 hod

* Příměstské tábory spolku Little Monkeys jsou hrazeny z Operačního programu Zaměstnanost. Účastníci doplácí pouze stravu, cestovné na výlet a případné vstupné na vybranou akci.